CUS60M-48
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS60M-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS60M-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS60M-48 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
90%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
PFC
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 1,05" kork. (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Jännite - lähtö 1
48V
Sähkövirta - lähtö 1
1.25 A