CUS60M-12/P
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS60M-12/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS60M-12/P
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 5A 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS60M-12/P -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valmistaja
TDK-Lambda
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.88
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Avoin kehys
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 0,95" kork. (76,2mm x 50,8mm x 24,2mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
48mV
Virta - lähtö (maks.)
5A
Kuorman regulointi
120mV
Teho (wattia)
60 W