CUS60M-12/A
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS60M-12/A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS60M-12/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS60M-12/A -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.88
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
3,48" pit. x 2,52" lev. x 1,59" kork. (88,4mm x 64,0mm x 40,5mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Sähkövirta - lähtö 1
5 A