CUS600M-48 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
FORTEC Power GmbH
Varastossa: 37
Tekniset tiedot
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 265VAC Tulo
CUS600M-48
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS600M-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS600M-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 403W
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS600M-48 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
96%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus, valmiustilan lähtö, yleistulo
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,34" kork. (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
60601-1; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
8.4 A