CUS600M-28/EF
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS600M-28/EF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS600M-28/EF
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 400W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS600M-28/EF -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
96%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
6,18" pit. x 3,35" lev. x 1,67" kork. (157,0mm x 85,0mm x 42,5mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
28V
Vakionumero
60601-1; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
14.3 A