CUS600M-12 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 9
Tekniset tiedot
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 265VAC Tulo
CUS600M-12
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS600M-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS600M-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 401W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS600M-12 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
96%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus, valmiustilan lähtö, yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,34" kork. (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
60601-1; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
33.4 A