CUS500M1-19
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS500M1-19-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS500M1-19
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 19V 300W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 19V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS500M1-19 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
96%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,46" kork. (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
19V
Sähkövirta - lähtö 1
15.8 A