CUS500M1-12
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS500M1-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS500M1-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS500M1-12 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
96%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,46" kork. (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
60601-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
25 A