CUS400M-28
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS400M-28-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS400M-28
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS400M-28 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, aluslevy, PFC, etätunnistus, yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Koko/mitat
5,57" pit. x 3,36" lev. x 1,61" kork. (141,6mm x 85,3mm x 40,8mm)
Hyväksyjä
CE
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
28V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
8.93 A