CUS350MP-1000-30
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS350MP-1000-30-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS350MP-1000-30
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 30V 350W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 30V 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS350MP-1000-30 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, aluslevy, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus, valmiustilan lähtö
Koko/mitat
7,20" pit. x 3,46" lev. x 1,73" kork. (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Jännite - lähtö 1
30V
Sähkövirta - lähtö 1
11.65 A