CUS350MP-1000-24
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS350MP-1000-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS350MP-1000-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS350MP-1000-24 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Koko/mitat
7,20" pit. x 3,46" lev. x 1,73" kork. (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Hyväksyjä
CE
Jännite - tulo
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Vakionumero
60601-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
14.6 A