CUS30M-12
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS30M-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS30M-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS30M-12 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.88
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
PFC
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 0,95" kork. (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
2.5 A