CUS250M-15
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS250M-15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS250M-15
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 250W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 80 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS250M-15 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kodinkoneet, ITE (kaupallinen), laboratorio, lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
94%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, aluslevy, PFC, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus, yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,56" kork. (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
15V
Vakionumero
60601-1;60335-1;61010-1;60950-1;62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
16.66 A