CUS200M-36/A
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS200M-36/A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS200M-36/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 36V 200W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 36V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS200M-36/A -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
94%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Koko/mitat
5,50" pit. x 3,54" lev. x 1,69" kork. (139,7mm x 90,0mm x 43,0mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
36V
Vakionumero
60601-1; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
5.5 A