CUS150M48
CUS150M48
TDK-Lambda CUS150M Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
CUS150M-48
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS150M-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS150M-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS150M-48 -mallit
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 1
3.12 A
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,24" kork. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Jännite - lähtö 1
48V