CUS150M-24/U
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS150M-24/U-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS150M-24/U
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS150M-24/U -mallit
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,57" pit. x 2,52" lev. x 1,52" kork. (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 1
6.25 A