CUS150M-18
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS150M-18-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS150M-18
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 18V 120W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 18V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS150M-18 -mallit
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,24" kork. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Jännite - lähtö 1
18V
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 1
6.66 A