CUS150M-15
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS150M-15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS150M-15
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS150M-15 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
94%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,24" kork. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Jännite - lähtö 1
15V
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 1
8 A