CUS100ME-36/A
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS100ME-36/A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS100ME-36/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 36V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS100ME-36/A -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,57" pit. x 2,52" lev. x 1,52" kork. (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Jännite - lähtö 1
36V
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 1
2.77 A