CUS100ME-24
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS100ME-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS100ME-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS100ME-24 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
94%
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,24" kork. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 1
4.16 A