CSS150-24
DigiKeyn tuotenumero
285-1975-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSS150-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSS150-24 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
0.89
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Ominaisuudet
Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,30" kork. (127,0mm x 76,2mm x 33,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
4.2 A