CCG6-12-05SF
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG6-12-05SF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG6-12-05SF
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5V 6W
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 1,2A 4,5V - 18V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CCG6-12-05SF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 95°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
86%
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
0,75" pit. x 0,49" lev. x 0,45" kork. (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Tulojännite (maks.)
18V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
1,2A
Vakionumero
Teho (wattia)
6 W