CCG30-48-12D
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG30-48-12D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG30-48-12D
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 1,25A, 1,25A 18V - 76V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG30-48-12D -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tehokkuus
91%
Lähtöjen lukumäärä
2
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Tulojännite (maks.)
76V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Jännite - lähtö 2
-12V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
1,25A, 1,25A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
30 W