CCG30-48-05S
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG30-48-05S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG30-48-05S
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5V 30W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 6A 18V - 76V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG30-48-05S -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tehokkuus
90%
Lähtöjen lukumäärä
1
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Tulojännite (maks.)
76V
Virta - lähtö (maks.)
6A
Vakionumero
Teho (wattia)
30 W