CCG30-24-03S
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG30-24-03S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG30-24-03S
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 7A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CCG30-24-03S -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
86%
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
7A
Vakionumero
Teho (wattia)
30 W