CCG1R5-48-15SR
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG1R5-48-15SR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG1R5-48-15SR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V 1.5W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 100mA 18V - 76V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG1R5-48-15SR -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
77%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaus / kotelo
6-SMD-moduuli
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
0,62" pit. x 0,41" lev. x 0,45" kork. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Tulojännite (maks.)
76V
Virta - lähtö (maks.)
100mA
Vakionumero
Teho (wattia)
1.5 W