CCG1R5-12-12SR
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG1R5-12-12SR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG1R5-12-12SR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 1.56W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 130mA 4,5V - 18V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG1R5-12-12SR -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
79%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaus / kotelo
6-SMD-moduuli
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
0,62" pit. x 0,41" lev. x 0,45" kork. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Tulojännite (maks.)
18V
Virta - lähtö (maks.)
130mA
Vakionumero
Teho (wattia)
1.6 W