CCG1R5-12-12DR
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG1R5-12-12DR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG1R5-12-12DR
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 1.56W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 65mA, 65mA 4,5V - 18V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG1R5-12-12DR -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
1.6 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
78%
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
4,5V
Pakkaus / kotelo
6-SMD-moduuli
Tulojännite (maks.)
18V
Koko/mitat
0,62" pit. x 0,41" lev. x 0,45" kork. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Jännite - lähtö 2
-12V
Virta - lähtö (maks.)
65mA, 65mA