CCG1R5-12-03SF
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG1R5-12-03SF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG1R5-12-03SF
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 1.32W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 400mA 4,5V - 18V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CCG1R5-12-03SF -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.74
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
0,62" pit. x 0,41" lev. x 0,45" kork. (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Tulojännite (maks.)
18V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
400mA
Vakionumero
Teho (wattia)
1.3 W