CCG10-48-15DF
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG10-48-15DF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG10-48-15DF
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-15V 10.2W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -15V 340mA, 340mA 18V - 76V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG10-48-15DF -mallit
Teho (wattia)
10 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
0.89
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
76V
Koko/mitat
0,75" pit. x 0,49" lev. x 0,45" kork. (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Jännite - lähtö 2
-15V
Virta - lähtö (maks.)
340mA, 340mA