CCG10-48-12SR
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG10-48-12SR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG10-48-12SR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 10.8W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 900mA 18V - 76V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG10-48-12SR -mallit
Jännite - erotus
1.5 kV
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
90%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-SMD-moduuli
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
0,75" pit. x 0,49" lev. x 0,46" kork. (19,0mm x 12,4mm x 11,8mm)
Tulojännite (maks.)
76V
Virta - lähtö (maks.)
900mA
Vakionumero
Teho (wattia)
11 W