CCG10-24-15SF
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG10-24-15SF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG10-24-15SF
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V 10.5W
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 700mA 9V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
CCG10-24-15SF -mallit
Jännite - erotus
1.5 kV
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
90%
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
0,75" pit. x 0,49" lev. x 0,45" kork. (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Virta - lähtö (maks.)
700mA
Vakionumero
Teho (wattia)
11 W