CCG10-24-12DF
DigiKeyn tuotenumero
285-CCG10-24-12DF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCG10-24-12DF
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 10.08W
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 420mA, 420mA 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CCG10-24-12DF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Teho (wattia)
10 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.89
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
0,75" pit. x 0,49" lev. x 0,45" kork. (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 2
-12V
Hyväksyjä
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
420mA, 420mA