CC15-4803SFH-E
DigiKeyn tuotenumero
CC15-4803SFH-E-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC15-4803SFH-E
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 4,5A 36V - 76V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
4,5A
Valm.
Teho (wattia)
15 W
Sarja
Jännite - erotus
1 kV
Pakkaustapa
Kaukalo
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.89
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
20-DIP-moduuli, 17 johdinta
Tulojännite (maks.)
76V
Koko/mitat
1,51" pit. x 1,17" lev. x 0,27" kork. (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)