CC10-2412DF-E
DigiKeyn tuotenumero
445-2440-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC10-2412DF-E
Kuvaus
DC DC CNVRTR +/-12V +/-15V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12 – 15V -12 – -15V 450mA, 450mA 18V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
CC10-2412DF-E -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
450mA, 450mA
Valm.
Teho (wattia)
10 W
Sarja
Jännite - erotus
500 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Lähtöjen lukumäärä
2
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
1,40" pit. x 0,89" lev. x 0,33" kork. (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Tulojännite (maks.)
36V