CC10-2403SF-E
DigiKeyn tuotenumero
445-2438-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC10-2403SF-E
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 2,5A 18V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC10-2403SF-E -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
2,5A
Valm.
Teho (wattia)
10 W
Sarja
Jännite - erotus
500 V
Pakkaustapa
Kaukalo
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
7-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
1,40" pit. x 0,89" lev. x 0,33" kork. (35,6mm x 22,6mm x 8,5mm)
Tulojännite (maks.)
36V