IQL24021A120V-009-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2228-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IQL24021A120V-009-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 252W
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Väylän välimuunnin DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 21A 20V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IQL24021A120V-009-R -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 118°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
92%
Tyyppi
Väylän välimuunnin
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
20V
Koko/mitat
1,86" pit. x 1,45" lev. x 0,52" kork. (47,2mm x 36,8mm x 13,2mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
21A