ICS-41350
DigiKeyn tuotenumero
1428-1064-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1428-1064-1-ND - Cut Tape (CT)
1428-1064-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ICS-41350
Kuvaus
MIC MEMS DIGITAL PDM OMNI -32DB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 Hz ~ 40 kHz Digitaalinen, PDM Mikrofonit MEMS (pii) 1.65 V ~ 3.63 V Suuntaukseton (-32dB ±1dB) Juotosanturat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ICS-41350 -mallit
Kategoria
Signaali-kohinasuhde
64dB
Valmistaja
TDK InvenSense
Jännitealue
1.65 V ~ 3.63 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö
750 µA
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Portin sijainti
Alaosa
Tyyppi
MEMS (pii)
Terminointi
Juotosanturat
Lähdön tyyppi
Digitaalinen, PDM
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,104" lev. (3,50mm x 2,65mm)
Suunta
Suuntaukseton
Korkeus (maks.)
0,039" (0,98mm)
Taajuusalue
50 Hz ~ 40 kHz