LL-120-24-00-00-00
LL-120-24-00-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
LL-120-24-00-00-00
DigiKeyn tuotenumero
1487-1183-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LL-120-24-00-00-00
Kuvaus
THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 122W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Neste – neste Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 122 W
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LL-120-24-00-00-00 -mallit
Kategoria
Virta
4.2 A
Valmistaja
Tark Thermal Solutions
Jännite
24 V
Sarja
Teho - tulo
101 W
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 62°C
Osan tila
Aktiivinen
Paino
1,8 lbs (816,5 g)
Lämmönsiirron tyyppi
Neste – neste
Mitat - yhteensä
140mm pit. x 60mm lev. x 44mm kork.
Teho - jäähdytys
122 W