DA-135-24-02-00-00
MFG_DA-1x5-24-02-00-00_A
DA-135-24-02-00-00
DigiKeyn tuotenumero
1487-1185-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DA-135-24-02-00-00
Kuvaus
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 135W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Suora, ilmaan Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 135 W
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DA-135-24-02-00-00 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite
24 V
Valmistaja
Tark Thermal Solutions
Tuulettimen sijainti
Lämmin puoli
Sarja
Teho - tulo
166 W
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 42°C
Osan tila
Aktiivinen
Paino
6,4 lbs (2,9 kg)
Lämmönsiirron tyyppi
Suora, ilmaan
Mitat - yhteensä
300mm pit. x 152mm lev. x 94mm kork.
Teho - jäähdytys
135 W
Päätuotenumero
Virta
6.9 A