DA-045-24-02-00-00
DA-045-24-02-00-00
DA-045-24-02-00-00
DigiKeyn tuotenumero
926-1076-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DA-045-24-02-00-00
Kuvaus
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 45W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Suora, ilmaan Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 45 W
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DA-045-24-02-00-00 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite
24 V
Valmistaja
Tark Thermal Solutions
Tuulettimen sijainti
Lämmin puoli
Sarja
Teho - tulo
60 W
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 50°C
Osan tila
Aktiivinen
Paino
2,6 lbs (1,2 kg)
Lämmönsiirron tyyppi
Suora, ilmaan
Mitat - yhteensä
160mm pit. x 122mm lev. x 86mm kork.
Teho - jäähdytys
45 W
Päätuotenumero
Virta
2.5 A