AA-200-24-44-00-XX
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-200-24-44-00-XX
DigiKeyn tuotenumero
926-1046-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AA-200-24-44-00-XX
Kuvaus
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ilmasta ilmaan Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 193 W
Kategoria
Virta
11.3 A
Valmistaja
Tark Thermal Solutions
Jännite
24 V
Sarja
Tuulettimen sijainti
Kylmä sivu / lämmin sivu
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 55°C
Osan tila
Aktiivinen
Paino
15 lbs (6,8 kg)
Lämmönsiirron tyyppi
Ilmasta ilmaan
Mitat - yhteensä
400mm pit. x 180mm lev. x 178mm kork.
Teho - jäähdytys
193 W