AA-060-12-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-060-12-22-00-00
DigiKeyn tuotenumero
926-1057-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AA-060-12-22-00-00
Kuvaus
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 58W
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ilmasta ilmaan Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 58 W
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AA-060-12-22-00-00 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite
12 V
Teho - tulo
74 W
Toimintalämpötila
-10°C – 51°C
Paino
5,5 lbs (2,5 kg)
Mitat - yhteensä
230mm pit. x 122mm lev. x 146,2mm kork.
Teho - jäähdytys
58 W
Päätuotenumero
Virta
6.2 A