AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
DigiKeyn tuotenumero
926-1054-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AA-035-24-22-00-00
Kuvaus
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ilmasta ilmaan Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 33 W
Kategoria
Jännite
24 V
Teho - tulo
50.4 W
Toimintalämpötila
-10°C – 52°C
Paino
2,2 lbs (997,9 g)
Mitat - yhteensä
180mm pit. x 83,3mm lev. x 137,8mm kork.
Teho - jäähdytys
33 W
Päätuotenumero
Virta
2.2 A