AA-027-12-22-00-00
AA-027-12-22-00-00
AA-027-12-22-00-00
DigiKeyn tuotenumero
926-1052-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AA-027-12-22-00-00
Kuvaus
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 28.5W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ilmasta ilmaan Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 28.5 W
Kategoria
Jännite
12 V
Teho - tulo
37.2 W
Toimintalämpötila
-10°C – 39°C
Paino
2,2 lbs (997,9 g)
Mitat - yhteensä
107mm pit. x 84mm lev. x 138,2mm kork.
Teho - jäähdytys
28.5 W
Päätuotenumero
Virta
3.1 A