AA-019-12-22-00-00
AA-019-12-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-019-12-22-00-00
DigiKeyn tuotenumero
926-1050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AA-019-12-22-00-00
Kuvaus
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 20W
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ilmasta ilmaan Lämpö - termosähköiset Peltier-kokoonpanot 20 W
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AA-019-12-22-00-00 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite
12 V
Valmistaja
Tark Thermal Solutions
Tuulettimen sijainti
Kylmä sivu / lämmin sivu
Sarja
Teho - tulo
28 W
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 52°C
Osan tila
Aktiivinen
Paino
0,661 lb (299,82 g)
Lämmönsiirron tyyppi
Ilmasta ilmaan
Mitat - yhteensä
80mm pit. x 62,2mm lev. x 104,5mm kork.
Teho - jäähdytys
20 W
Päätuotenumero
Virta
2.3 A