SWLP.2450.12.4.B.02
DigiKeyn tuotenumero
931-1115-2-ND - Rullattu teippi (TR)
931-1115-1-ND - Cut Tape (CT)
931-1115-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWLP.2450.12.4.B.02
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,4GHz WLAN, Zigbee™ Keraaminen paikka RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz 2dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SWLP.2450.12.4.B.02 -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Taoglas Limited
VSWR
3
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
2dBi
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
RF-perhe/standardi
802.15.4, WI-FI
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
0,157" (4,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Sovellukset
WLAN, Zigbee™
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz