GP.1575.18.4.A.02
DigiKeyn tuotenumero
931-1019-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GP.1575.18.4.A.02
Kuvaus
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,575GHz GPS Keraaminen paikka RF-antennit 2,5dBic KOSKETINNASTA Liima
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GP.1575.18.4.A.02 -mallit
Kategoria
VSWR
1,5
Valmistaja
Taoglas Limited
Paluuhäviö
-10dB
Pakkaustapa
Kaukalo
Vahvistus
2,5dBic
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
KOSKETINNASTA
RF-perhe/standardi
Navigointi
Asennustyyppi
Liima
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Korkeus (maks.)
0,157" (4,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,575GHz