FXP810.07.0100C
DigiKeyn tuotenumero
931-1123-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXP810.07.0100C
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Tarkka kuvaus
2,4GHz, 5,4GHz Wi-Fi Litteä kytkentä RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,8GHz 2,4dBi, 5,1dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Taoglas Limited
VSWR
1,7
Sarja
Vahvistus
2,4dBi, 5,1dBi
Teho - maksimi
2 W
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
WiFi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz, 5,4GHz
Korkeus (maks.)
0,004" (0,10mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,8GHz