FXP050.07.0100C
DigiKeyn tuotenumero
931-FXP050.07.0100C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXP050.07.0100C
Kuvaus
GNSS AND WI-FI FLEXIBLE PCB ANTE
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,562GHz, 1,575GHz, 1,603GHz, 2,45GHz, 5,5GHz, 6,525GHz GNSS, Wi-Fi Litteä kytkentä RF-antennit 1,559GHz – 1,565GHz, 1,565GHz – 1,586GHz, 1,596GHz – 1,61GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz 2,11dBi, 2,14dBi, 1,65dBi, 3,62dBi, 5,8dBi, 6,57dBi I-PEX Kiinnitys pintaan
Kategoria
Raitojen lukumäärä
6
Valmistaja
Taoglas Limited
Vahvistus
2,11dBi, 2,14dBi, 1,65dBi, 3,62dBi, 5,8dBi, 6,57dBi
Pakkaustapa
Irtotavara
Teho - maksimi
2 W
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
Navigointi, WiFi
Terminointi
I-PEX
Taajuusryhmä
Laajakaista
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,562GHz, 1,575GHz, 1,603GHz, 2,45GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Korkeus (maks.)
0,009" (0,24mm)
Taajuusalue
1,559GHz – 1,565GHz, 1,565GHz – 1,586GHz, 1,596GHz – 1,61GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz